Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok sayıda bıçak görmek

Kahve falında çok sayıda bıçak görmek arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, zor durumlarda kalacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine inanılır.

Kahve falında çok sayıda bıçak gördüyseniz:

  • Fazla tanımadığınız, yabancı kişilerden uzak durmalısınız.

Kahve falında çok sayıda bıçak görmek büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntülü durumlara düşüleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sevinçli haberler alınacağına alamet eder.

Kahve falında beş sayısını görmek duygularının karşılığını alamayacağına, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine tabir olunur.

Kahve falında çok sayıda çanta görmek kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına delalet eder.

Kahve falında loto sayıları görmek sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, ona yardımcı olacağına yorulur.

Kahve falında çok sayıda böcek görmek yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çok sayıda erkek görmek mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, insanlar tarafından tanınan biri olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sayılar söylemek çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çok sayıda yılan görmek aynı zamanda dünya yaşantısında da olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, zarar getirecek bir yoldan dönmeye alamet eder.