Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeşillikler içinde evler görmek

Kahve falında yeşillikler içinde evler görmek kişinin gönlünün ferahlayacağına, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, ancak herkesin yoğun bir şekilde kafa yormasına, çok büyük seçenekler sunmasına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine, çok büyük miktarda kazanç getireceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeşillikler içinde evler gördüyseniz:

  • Biraz önce silkinip kendinize gelmeniz gerekiyor.

Kahve falında yeşillik içinde bir ev görmek girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeşillik içinde ev görmek huzurlu günlerin biteceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeşillikler içinde evler görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine yorulur.

Kahve falında yeşillikler içinde ev görmek iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil bahçe içinde ev görmek cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, elinin bollaşacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine yorulur.

Kahve falında yeşillikler içinde ev yapmak buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, planlı ve programlı davranacağına işarettir.

Kahve falında yeşillik içinde gezmek doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına işarettir.

Kahve falında yeşillikler içinde koşmak millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına delalet etmektedir.