Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ev yapıp yıkmak

Kahve falında ev yapıp yıkmak aldığı güzel haberin kısa süreceğine, onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, içinden çıkılamaz bir hal alacağına, rahat bir nefes alacağına, herkesin takdirini toplayacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına tabir olunur.

Kahve falında ev yapıp yıkmak gördüyseniz:

  • Diğerlerinin neler yaptığını görmek için beklemeyin.

Kahve falında ev yapıp yıkmak maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, hayır işlerinden geri kalmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evi yıkmak işlerinin yolunda gideceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına rivayet eder.

Kahve falında ev duvarı yıkmak sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına rivayet eder.

Kahve falında eski ev yıkmak borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına, dileklerin yerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kepçeyle ev yıkmak işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine inanılır.

Kahve falında evleri yıkmak kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına, ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına delalet eder.

Kahve falında balyozla ev yıkmak çirkin iftiralara uğrayacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında ev yıkmak karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, zor durumların el birliği ile aşılacağına delalettir.