Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasının gözyaşı döktüğünü görmek

Kahve falında başkasının gözyaşı döktüğünü görmek sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine, ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, yeni işlere gireceğine, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına delalet eder.

Kahve falında başkasının gözyaşı döktüğünü gördüyseniz:

  • Eğitim başlıklı konular ön plana çıkabilir.

Kahve falında sevinç gözyaşı görmek dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine yorulur.

Kahve falında ağlayan birinin gözyaşını silmek çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, işlerinin hızlanacağına inanılır.

Kahve falında siyah gözyaşı görmek ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, bir süre belini doğrultamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gözyaşını içmek hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir damla gözyaşı dökmek aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, iş yerinde kıymetinin anlaşılamaması yüzünden kişinin mutsuz olacağına rivayet eder.

Kahve falında gözyaşı dökmeden ağlamak yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine, neşesini ve moralini kaybedeceğine inanılır.

Kahve falında gözyaşı yerine kan görmek yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birinin gözyaşını silmek yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.