Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında inek sütü satın almak

Kahve falında inek sütü satın almak çalışmasından arta kalan zamanda, eğlenceli mekânlara gideceğine, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, evinde ve işinde yardımcıları olacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine, düşmanlarını bile affedeceğine, sorunlarını kolaylıkla atlatacağına yorulmaktadır.

Kahve falında inek sütü satın almak gördüyseniz:

  • Meydana gelebilecek olaylara tepki verirken boyutlarının nereye varabileceğini iyi kestirmeniz gerekiyor.Çünkü yanlış değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Kahve falında inek sütü satın almak rızkının ve kazancının bol olacağına, kendisini çok zor durumlarda bulacağına tabir olunur.

Kahve falında inek satın almak para pul sahibi olacağına, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine yorulur.

Kahve falında inekten süt sağmak suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, herkesin yardımına koşan fal sahibinin başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına yorulmaktadır.

Kahve falında inek sütü içmek aniden evlilik kararı alacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında inek sütü kaynatmak belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına, haneye bereket geleceğine delalet eder.

Kahve falında inek sütü dökmek kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına delalettir.

Kahve falında ineğin memesinden süt içmek kazancın ve ekmeğin eksileceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına yorulur.

Kahve falında inekten süt almak aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine yorulur.