Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında türbede kuran dinlemek

Kahve falında türbede kuran dinlemek yeni bir eve sahip olunacağına, zor durumda kalınacağına, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında türbede kuran dinlemek gördüyseniz:

  • Romantizm veya keyifli planlar birlikte daha fazla zaman geçirmek istediğiniz kişilerle yakınlaşmanıza yardım edebilir.

Kahve falında türbede kuran dinlemek hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine, böylece falı kapatan kişinin, sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Kahve falında türbede kuran okumak insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kuran dinlemek ailesini hem gururlandıracağına, pişmanlığa yorulmaktadır.

Kahve falında kuran meali dinlemek esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, görüşlerinde netlik olmadığı gibi, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına delalettir.

Kahve falında kuran ayeti dinlemek hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına delalet eder.

Kahve falında kuran kerim dinlemek bekarlar için güzel bir evliliğe, tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya delalettir.

Kahve falında kuran dinlemek ve ağlamak zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına delalet eder.

Kahve falında kuran okuyan birini dinlemek dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, iş hayatında zararlı adımlar atılacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine alamet eder.