Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balık avlamaya çalışmak

Kahve falında balık avlamaya çalışmak işlerinin ve iletişiminin bozulacağına, maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, inancının eksileceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına, mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında balık avlamaya çalışmak gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi, özel yaşamınızı ya da iş hayatınızı ilgilendiren detaylandırılmış bir konu bir an da farklı bir hal alabilir.

Kahve falında balık avlamaya çalışmak hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine yorulur.

Kahve falında güvercin avlamaya çalışmak içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında avlanmış balık görmek atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre rivayet etmektedir.

Kahve falında balık avına çıkmak kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, bu yüzden bir dönem üzüleceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında balık avlamaya gitmek yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, kazancın günden güne artacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında balık avlayanları görmek şansın ve kısmetin açılacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına delalet eder.

Kahve falında balık avına gitmek kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına, yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında aventurin taşı görmek ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına tabir olunur.