Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında babanın görmek

Kahve falında babanın görmek bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, özür dilemek yerine durumu daha da vahim hale getireceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, görmediği yerlere gideceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, işlerinin kötüleşeceğine, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında babanın gördüyseniz:

  • İş hayatınızda yanlış sunumlara veya anlaşılmalara bağlı sorunlar oluşabilir.

Kahve falında babasının başının kesildiğini görmek şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına, işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine delalet eder.

Kahve falında babayı tuvalette görmek sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, zorlukların biteceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, huzur içinde yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında babayı zayıf görmek akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine tabir olunur.

Kahve falında hasta babasının iyileştiğini görmek çok büyük bir ortaklığa gireceğine, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında babanın öleceğini duymak bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, bunu şeref sayacağına inanılır.

Kahve falında babanı hasta görmek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında babasını ölürken görmek sorunların ve sıkıntıların biteceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine delalet eder.

Kahve falında anne babadan ayrılmak maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına rivayet etmektedir.