Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında az saç görmek

Kahve falında az saç görmek bol kazanç getireceğine, kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, kararlarına saygı duyulacağına, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine, işlerine verimin hâkim olacağına, bereketin ve verimin hâkim olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında az saç gördüyseniz:

  • Sinirlerinize hakim olamayarak beklenmedik durumlarda, beklenmedik şeylere aşırı öfkelenebilirsiniz.

Kahve falında sarı saçı siyaha boyatmak falı kapatan kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kopuk saç görmek tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, maddi imkânlarının çoğalacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında saçı karamele boyatmak bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yanan saç görmek tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına rivayet eder.

Kahve falında saçı açık kadın görmek üzüleceğine ve hatta hastalanacağına, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında saçına bal sürmek hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına, kadir kıymet bilen fal sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına delalettir.

Kahve falında saçta kepek temizlemek yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

Kahve falında üzerinden saç toplamak almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına delalet etmektedir.