Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at sütü görmek

Kahve falında at sütü görmek çok daha rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, fal sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında at sütü gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda yanlış tutumlara girmekten kaçınmalısınız.

Kahve falında at sütü görmek kendisini mutsuz ve çaresiz hissedeceğine, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına işaret eder.

Kahve falında attan süt sağmak kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine rivayet eder.

Kahve falında atın sütünü içmek hikmet sahibi olacağına, böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında at sütü sağmak sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine işarettir.

Kahve falında atın sütünü sağmak zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında keçiden süt sağmak başına uğursuzluklar geleceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine delalet eder.

Kahve falında yılan ve süt görmek hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bardakla süt vermek sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına işarettir.