Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çilek reçeli pişirmek

Kahve falında çilek reçeli pişirmek ana baba duasının alınması sayesinde engellerin aşılacağına, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, varlıklı kimse olacağına, yaşama duyulan sevincin giderek azalmasına ve kişinin sorunlarını kafasına fazlaca takması nedeniyle yaptığı hiçbir şeyden zevk almayacağına, tükettiği nefes ve para ile kalacağına delalettir.

Kahve falında çilek reçeli pişirmek gördüyseniz:

  • Belli bir iş ya da proje üzerinde çalışıyorsanız sonuç almak üzere olabilirsiniz.

Kahve falında çilek reçeli pişirmek verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çilek reçeli yediğini görmek sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çilek reçel yapmak kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine, hedefine çok kolay ulaşacağına delalettir.

Kahve falında çilek reçeli istemek sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, çok başarılı olup, kazancının artacağına rivayet eder.

Kahve falında çilek reçeli kaynatmak kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına, gittiği yolda yalnız kalacağına rivayet eder.

Kahve falında çilek reçeli almak çok huzurlu bir duruma geleceğine, çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza alamet etmektedir.

Kahve falında çilek reçeli yemek eğitim hayatında başarıların artacağına, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çilekli reçel yemek kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine delalettir.