Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah uzun kıl görmek

Kahve falında siyah uzun kıl görmek evli adamın evinden ayrıldığını görmesi, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, anne babayla ters düşüleceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma, sonradan da çok üzüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah uzun kıl gördüyseniz:

  • Bazı konularda gereken hızda plan yapamadığınız için telaşlanabilirsiniz.

Kahve falında siyah uzun kıl görmek yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, büyük bir tartışma yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında uzun beyaz kıl görmek zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına delalet eder.

Kahve falında koltuk altında uzun kıllar görmek böylece kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan da kurtulacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uzun saç kılı görmek hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine inanılır.

Kahve falında ağızdan uzun kıl çıkarmak aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, kazançtan yana kara geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında uzun kıl kesmek aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına inanılır.

Kahve falında uzun kıllar görmek işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına yorulur.

Kahve falında uzun kıl çekmek daha rahat bir hayata kavuşulacağına, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına alamet etmektedir.