Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çukurda görmek

Kahve falında çukurda görmek geçiminin de çok daha kolay hale geleceğine, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, gerçeklikten uzaklaşacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, hem de zengin biri olacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına alamet eder.

Kahve falında çukurda gördüyseniz:

  • Bazı kişiler beklenmedik şekilde size ya da hizmetlerinize veya planlarınıza destek verebilir ya da bazı vaatlerde bulunabilirler.

Kahve falında çukurdan çıkarılmak büyük ve başarılı adımlar atacağına, ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında çukurda uyumak sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, husumetlerin başgöstereceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında lağım çukuru kazmak parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında lam çukuru görmek büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kızının çukura düştüğünü görmek sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına alamet eder.

Kahve falında çukurlar görmek dertlerin yükünden kurtulacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birini çukura düşerken görmek anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, kazalardan, belalardan korunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında derin çukura düşmek mal ve mülk sahibi olunacağına, bolluk ve bereket geçireceğine yorulmaktadır.