Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayaklar görmek

Kahve falında ayaklar görmek belki yeni bir eve sahip olunacağına, çevresindeki kişilerin, komşularının, yaşadığı muhitin yenileneceğine, çeşitli avantajlar elde edileceğine, mutlu, huzurlu günlerin uzaklaşacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, ticaretinin gelişeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine yorulur.

Kahve falında ayaklar gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda olumlu değişiklikler var.

Kahve falında ayak topuğunun yarıldığını görmek huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında altı ayak parmağı görmek kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine rivayet eder.

Kahve falında kurana ayak basmak sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ayağı aksamak ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mezarda ölünün ayaklarını görmek ön planda kalmayı sağlayacağına, hasadının tarlasında kalacağına delalettir.

Kahve falında ayak izi görmek bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına delalet eder.

Kahve falında baskasina ayakkabi vermek maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz ayak görmek kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine, hayallerine bir türlü kavuşamayacağına alamet eder.