Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mutfak fırını görmek

Kahve falında mutfak fırını görmek çok büyük bir rahata ereceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, isteklerini yerine getireceğine, elinin bollaşacağına, rızkının da genişleyeceğine, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine delalettir.

Kahve falında mutfak fırını gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz uzak bir yerde bir bayanla buluşmanız ya da rastlaşmanız olasıdır.

Kahve falında mutfak fırını görmek büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında elektrikli fırın görmek istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında fırında çalışmak böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına, ancak en kısa zamanda bu sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup iş hayatına ve aile hayatına geri döneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ekmek fırınında ekmek pişirmek yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına delalet eder.

Kahve falında fırında ekmek satmak işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine alamet eder.

Kahve falında fırında patates pişirmek yeni bir ilişkiye başlanacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında fırında yemek yapmak hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında fırında tavuk pişirmek mutlu olmanın yollarını bulacağına, rahata ereceğine, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine alamet eder.