Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ahireti görmek

Kahve falında ahireti görmek içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, işinden ve hayatından geri kalacağına, parasal olarak çok büyük destek vereceğine, her işten alnının akıyla çıkmaya, bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına, her zaman hak ettiğini alacağına, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında ahireti gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi sergilemek için bir çok fırsatla karşılaşacaksınız.

Kahve falında ahireti görmek başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, galibiyetlerinin de çoğalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölüp ahireti görmek hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine işarettir.

Kahve falında ahiret hayatını görmek onlar adına aç insanları doyuracağına, ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına işarettir.

Kahve falında ahiret günü görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine alamet eder.

Kahve falında ölüp ahirete gitmek bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine alamet eder.

Kahve falında kendini ahirette görmek muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına delalet eder.

Kahve falında ahirette sorgulanmak yaşamını kolaylaştıracağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ahiretten haber almak her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına yorulur.