Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağaçlık görmek

Kahve falında ağaçlık görmek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, onun kıymetini her daim bileceğine, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ağaçlık gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri yapma yöntemlerinizde aşırıya kaçıyor veya çok fazla sayıda iş yükleniyor olabilirsiniz.

Kahve falında ağaç kökü sulamak iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çınar ağacına tırmanmak muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, hatta gerekirse bu uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gölün içinde ağaç görmek eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ağaçtan dal kırmak tartışmalı durumlara düşüleceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına alamet eder.

Kahve falında ahlat ağacı görmek fal sahibinin mutluluğua kavuşacağına ve daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye tabir olunur.

Kahve falında ağaç dalında elma görmek yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, yıkılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında üzüm ağacına çıkmak değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, kalben çok rahat edileceğine, imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine alamet eder.

Kahve falında sedef ağacı görmek zor durumda kalacağına, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına işaret eder.