Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında acı sos görmek

Kahve falında acı sos görmek ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, sağlığının da yerine geleceğine, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, yeni bir işe girileceğine delalettir.

Kahve falında acı sos gördüyseniz:

  • Ya da vadesi gelmemesine rağmen bir arkadaşınız sıkıştım diyerek sizden alacağını isteyebilir.

Kahve falında acı sos görmek maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına delalettir.

Kahve falında acı sos yemek fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, çevresinde de böyle kimselerin bulunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında soslu makarna görmek kurulmuş bir ortaklığın  bozulması ile parasal olarak dara düşüleceğine, çok büyük miktarda para elde edeceğine, bu para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına işarettir.

Kahve falında soslu mısır görmek aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine işarettir.

Kahve falında soslu makarna yemek ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına yorulur.

Kahve falında sosıs yemek yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, iki fikirlilik edip, karar vermekte güçlük çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında sos görmek girdiği her işte çok başarılı olacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sos yapmak kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına rivayet eder.