Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında teklif görmek

Kahve falında teklif görmek maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, en başta sorunsuz olarak görülen bir çalışmanın daha sonra bozulacağına, yeni şeyler keşfedeceğine ve yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına, çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında teklif gördüyseniz:

  • Biraz daha seçici olmanız gerekebilir.

Kahve falında sevgililik teklifi almak hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına delalettir.

Kahve falında bir kızdan teklif almak eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir erkekten çıkma teklifi almak zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, zararın gittikçe daha da artacağına inanılır.

Kahve falında birinden evlilik teklifi almak rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine alamet eder.

Kahve falında sevdiği kıza evlenme teklifi etmek aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine inanılır.

Kahve falında yemek teklifi almak geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük bir zarara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında iş teklifi almak yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliden evlilik teklifi almak kuş gibi hafifleyeceğine, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine tabir olunur.