Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dar bir elbise giymek

Kahve falında dar bir elbise giymek tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, huzurlu bir yaşama sahip olacağına, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dar bir elbise giymek gördüyseniz:

  • Söylenenler önemli olabilir.

Kahve falında dar elbise giymek sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, bir türlü istediği gibi bir yuva kuramamanın eksikliğini hissederek üzüntü çekeceğine işaret eder.

Kahve falında dar bir elbise giydiğini görmek anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, elinin darlıktan kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dar bir elbise giymek kısmetin kapanacağına, güzel ve bereketli işlere gireceğine inanılır.

Kahve falında dar beyaz elbise giymek hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dar elbise görmek kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine, kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine işarettir.

Kahve falında dar elbise çıkarmak kötü durumlara düşeceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dar kot giymek uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında dar kıyafet giymek bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine, dinamik olacağına rivayet eder.