Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bornoz görmek

Kahve falında bornoz görmek aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, zorlukların giderileceğine, tartışmalardan ve kavgalardan uzak durup daha insancıl, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, hayırlı haberler alacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, bir konuda destek alacağına, olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bornoz gördüyseniz:

  • Bonkör kişiliğiniz takdir edilmenizi sağlarken, bazı kişiler durumu kıskanabilir.

Kahve falında mor bornoz giymek maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında bordo bornoz görmek başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine delalettir.

Kahve falında bornozla gezdiğini görmek birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine delalet eder.

Kahve falında mor bornoz görmek bir ömür olacağına, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bornozlu bir erkek görmek atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında bornoz aldığını görmek iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine inanılır.

Kahve falında bornoz görmek kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine ve yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına delalettir.

Kahve falında birini bornozla görmek geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine delalet eder.