Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüklü bir para almak

Kahve falında yüklü bir para almak geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında yüklü bir para almak gördüyseniz:

  • Herşeyden önce gereksiz harcamalara meyillisiniz.

Kahve falında yüklü para bulmak karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına, lüks şekilde yaşayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine yorulur.

Kahve falında yüklü miktarda kağıt para görmek çok rahat edeceğine, makbul olmayan işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında yüklü para kaybetmek büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine alamet eder.

Kahve falında yüklü para almak stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, kavgaların biteceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yüklü miktarda para kazanmak sağlığının yerinde kalacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüklü bir para görmek büyük üzüntüler yaşayacağına, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Kahve falında birinden yüklü miktarda para almak kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına rivayet eder.

Kahve falında yüklü miktarda para bulmak sahip olduklarının kıymetini bileceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına delalet eder.