Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hayvanı görmek

Kahve falında hayvanı görmek tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına, şifa göreceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına işaret eder.

Kahve falında hayvanı gördüyseniz:

  • Bazı konularda çok hızlı gidiyor olabilirsiniz.

Kahve falında hayvan derisi yüzmek huzura ve mutluluğa kavuşacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine işaret eder.

Kahve falında canlı hayvan pişirmek ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına, statü atlayacağına, rütbe edineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir hayvan tarafından yakalanmak sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına alamet eder.

Kahve falında yabani hayvanları görmek bir sebeple kendi içine kapanacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında aç hayvan beslemek müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına işaret eder.

Kahve falında hayvanla ilişkiye girdiğini görmek daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına işaret eder.

Kahve falında evcil hayvan beslemek hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında hayvan tüyü yolmak hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine, dilediği gibi harcama ve alım yapacağına yorulmaktadır.