Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koyunun görmek

Kahve falında koyunun görmek zor bir dönem geçirileceğine, böylece hayırlı bir yola girileceğine, şansının kendisinden yana gideceğine, kısmetlerinin bol olacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, iş hayatında bazı zorluklar yaşanılacağına tabir olunur.

Kahve falında koyunun gördüyseniz:

  • Bazı konularda zaman daralıyor ya da hızla hareket edilmesi gerekiyor olabilir.

Kahve falında koyun keserken görmek yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çift başlı koyun görmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına ve aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında koyuna bindiğini görmek bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, evliliğinde mutlu olacağına, sorunlarının çözüme kavuşacağına işarettir.

Kahve falında ölü koyun sürüsü görmek para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında kahverengi koyun görmek yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına delalettir.

Kahve falında beyaz koyun sevmek uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, üzüntünden sağlığından olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında koyun tezeği görmek yeteneklerine, bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına rivayet eder.

Kahve falında koyun veya kuzu görmek sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.