Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yırtılmış çorap görmek

Kahve falında yırtılmış çorap görmek hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, onların güvenini sarsacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, çok daha fazla adım atacağına, hedeflere ulaşamayacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında yırtılmış çorap gördüyseniz:

  • Aşka zaman ayırmalısınız.

Kahve falında çorabı yırtılmak şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine ve bu sayede kendisine inanmayanları utandıracağına işaret eder.

Kahve falında çorabın yırtılmasını görmek çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına rivayet eder.

Kahve falında çorabın yırtıldığını görmek kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden fal, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yırtılmış çorap görmek yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine delalettir.

Kahve falında çorap yırtıldığını görmek falı kapatan kişinin, ferahlığa çıkacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, bedeninin şifa bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yırtılan bir şeyi dikmek sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında iç çamaşırının yırtıldığını görmek işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, gelirinin azalacağına işaret eder.

Kahve falında yırtılmış halı görmek hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine işaret eder.