Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında derste görmek

Kahve falında derste görmek neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, unvan sahibi olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına işarettir.

Kahve falında derste gördüyseniz:

  • Şimdi, yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir veya hayatınıza biraz heyecan getirebilir.

Kahve falında derslerden kaldığını görmek çok büyük sıkıntılar yaşamaya başlayacağına, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına yorulur.

Kahve falında dersten zayıf almak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ders programı görmek sevdiği bir kişinin büyük bir üzüntü yaşayacağına, ancak fal sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine delalettir.

Kahve falında sınıfta derse girmek çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ders çalışanı görmek aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinin ders anlattığını görmek atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine ve itibarın da artacağına tabir olunur.

Kahve falında üniversitede ders anlatmak büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine, işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında üniversitede derse girmek fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, kişinin hayatının değişeceğine delalet eder.