Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında biberon yıkamak

Kahve falında biberon yıkamak iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına inanılır.

Kahve falında biberon yıkamak gördüyseniz:

  • Sizden haber bekleyen kimseler var.

Kahve falında biberon yıkamak uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, işlerinin bozulacağına, hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında biberon satın almak hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında erkek bebeğe biberonla süt vermek kendisine kurulmuş bir tuzakla uğraşacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına alamet etmektedir.

Kahve falında biberon almak sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına inanılır.

Kahve falında biberonla süt içirmek rütbe edineceğine, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında biberonla süt içtiğini görmek büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bebeğe biberonla süt vermek yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bebeğe biberonla süt içirmek aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine delalet etmektedir.