Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kediye görmek

Kahve falında kediye görmek dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kediye gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi göstermeniz veya harekete geçmeniz durumunda olumlu geri dönüşler alabilirsiniz.

Kahve falında evden kedi çıktığını görmek tatsızlık olacağına, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine yorulur.

Kahve falında kedi eti görmek sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz kedi yakalamak en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine, bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine alamet eder.

Kahve falında bir sürü kara kedi görmek her istediğini elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında kedi ezdiğini görmek edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, zorlukların bir anda biteceğine, kısmetlerin çoğalacağına yorulur.

Kahve falında kedi kovmak kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına, falı kapatan kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kedi öptüğünü görmek o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dolaşan kedi görmek daha sonra da bunu nasıl yaptığına inanamayacak duruma gelerek kendisini tenkit edeceğine, eş, dost ya da akrabalardan birine verilen sözlerin parasal sorunlar yaşanması yüzünden ödenemeyeceğine tabir olunur.