Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasının pembe giydiğini görmek

Kahve falında başkasının pembe giydiğini görmek imkânlarının çoğalacağına, yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, rahat ettirecek bir işe girileceğine, hak yemeyeceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının pembe giydiğini gördüyseniz:

  • Bazı alanlarda kontrolü ele almanız veya liderlik rolüne soyunmanız gerekiyor olabilir.

Kahve falında toz pembe elbise giymek alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına tabir olunur.

Kahve falında pembe iç çamaşırı giymek evliyseniz eşle iyi geçime, parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine alamet eder.

Kahve falında pembe ipek elbise giymek bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pembe terlik giymek kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine ve iş konusunda da gelirlerinin azaldığı, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında arkadaşının pembe elbise giydiğini görmek görmediği yerlere gideceğine, geçim derdinin son bulacağına delalet eder.

Kahve falında pembe abiye giymek hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, yol alacağına ve zaferler elde edeceğine işarettir.

Kahve falında pembe kaban giymek elinize toplu miktarda para geçeceğine, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine tabir olunur.

Kahve falında pembe etek giymek kişinin ticari hayatında zarar ettiği gibi, mal kayıpları da yaşayacağına, dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına delalet etmektedir.