Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birine mesaj atmak

Kahve falında birine mesaj atmak ferah bir haneye sahip olunacağına, sevilen bir dostu kaybetmeye, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına, bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına, pek çok kişiye yanında iş vereceğine, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında birine mesaj atmak gördüyseniz:

  • Diğerlerini hafife almamanızda fayda var.

Kahve falında birisine mesaj atmak üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya alamet eder.

Kahve falında eski sevgiliye mesaj atmak yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında telefonla mesaj atmak işlerini tek başına yöneteceğine ve uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birine mesaj atmak sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına işaret eder.

Kahve falında eski sevgiline mesaj atmak çevresindeki herkese yardımcı olacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, özellikle rakiplerine karşı büyük galibiyetler elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevgiliye mesaj atmak çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapılacağına alamet eder.

Kahve falında telefondan mesaj atmak rahatsızlıklarla boğuşulacağına, alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına alamet eder.

Kahve falında sevdiğine mesaj atmak iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine alamet etmektedir.