Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yere dökülmüş saç görmek

Kahve falında yere dökülmüş saç görmek iş yerinde görevini zorla yerine getireceğinden dolayı amirlerinden ikaz alacağına, çok büyük bir şok yaşayacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, inancının eksileceğine, devlet kapısından bir yardım alacağınıza, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında yere dökülmüş saç gördüyseniz:

  • Bitirilmesi önemli şeylere öncelik tanımalı, pişman olacağınız ya da geri döndürülmesi zor durumlardan kaçınmalısınız.

Kahve falında yerlerde saç görmek gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, insanlar tarafından tanınan biri olacağına, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine işarettir.

Kahve falında yere dökülmüş saç görmek aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yere saçılmış para görmek üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına, bahtının ve geleceğinin de parlak olacağına alamet eder.

Kahve falında yerlerden saç toplamak hayırlı işlerde yer alacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gömü yeri görmek eğer bu şekilde hareket ederse çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendini garantiye alarak harekete edeceğine işaret eder.

Kahve falında cennet gibi yer görmek mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine alamet eder.

Kahve falında her yere sıçmak tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tarihi yerlere gitmek tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına, çabalarının boşa çıkacağına rivayet eder.