Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü eş görmek

Kahve falında ölü eş görmek tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, kısmetlerinden olacağına, dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, fal sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine alamet eder.

Kahve falında ölü eş gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi diğerleriyle paylaşabilirsiniz.

Kahve falında ölü eşini öpmek fal sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına inanılır.

Kahve falında ölü eş görmek kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında eşinin ölüp dirildiğini görmek bahtın açık olmasına, yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölü eşe sarılmak ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında ölü eşini görmek kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, az da olsa kazanç elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında ölü olan eşi görmek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eşini ölürken görmek rahat bir iş hayatının başlayacağına, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında eşinin üzerine işediğini görmek hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına alamet etmektedir.