Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeni iş bulduğunu görmek

Kahve falında yeni iş bulduğunu görmek yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, şansının bahtının açılacağına, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına ancak bu borçların bir türlü ödenemeyeceğine, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Kahve falında yeni iş bulduğunu gördüyseniz:

  • Planlarınızı uygulamanın yeni yollarını bularak veya yaklaşımınızı değiştirerek alışılmışın dışında şeyler ortaya koyabilirsiniz.

Kahve falında yeni iş bulmak rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, imkanlarının çoğalacağına ve hayatının kusursuz hale geleceğine yorulur.

Kahve falında yeni iş bulduğunu görmek yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeni bir iş bulmak kazancın az da olsa yitirileceğine, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına yorulur.

Kahve falında iş bulduğunu görmek hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına işarettir.

Kahve falında işlenmiş altın bulmak büyük kazançlar sağlayacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına delalettir.

Kahve falında bir iş bulmak işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine, eldeki imkanların beklenmeyen bir sebepten ötürü kaybedileceğine rivayet eder.

Kahve falında iyi bir iş bulmak büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına işarettir.

Kahve falında birinin iş bulduğunu görmek kolay ve güzel bir hayatı olacağına, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine işarettir.