Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evlilik görmek

Kahve falında evlilik görmek umutlarını kaybedeceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına, çok büyük zorluklar atlatacağına, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine ve bu sayede hayır duaları alınacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evlilik gördüyseniz:

  • Bazı kişiler tekliflerinizin, keşiflerinizin, hizmetlerinizin veya ortaya çıkardığınız işlerin değerinin farkında olmayabilirler.

Kahve falında sevdiğinin evlilik haberini almak kötü günlerin izlerini silmeyi başaracağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evlilik tarihi almak bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eski sevgiliden evlilik teklifi almak ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına işarettir.

Kahve falında evliliği ertelemek çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, içinin rahatlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mutsuz evlilik yaptığını görmek büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına alamet eder.

Kahve falında evlilik hakkında konuşmak geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, bu sıkıntılardan ötürü çok üzüntü duyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evlilikten vazgeçtiğini görmek kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, bazı sorunlarla uğraşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evlilik teklifi etmek falı kapatan kişinin planlarının ters tepeceğine, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına yorulur.