Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yengeç yumurtası görmek

Kahve falında yengeç yumurtası görmek eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, keyfinin ve neşesinin artacağına, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, işinde çok büyük adımlar atacağına, evlerine dünürcü geleceğine, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına delalet eder.

Kahve falında yengeç yumurtası gördüyseniz:

  • Kulaktan dolma ya da gerçekliği net olmayan bilgilere göre hareket etmemelisiniz.

Kahve falında yengeç yumurtası görmek harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yengeç ve kaplumbağa görmek ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evde yengeç görmek maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına inanılır.

Kahve falında yengeç yediğini görmek büyük üzüntülerin ve sorunların falı kapatan kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yengeç tarafından ısırıldığını görmek aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında akrep ve yengeç görmek Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine işarettir.

Kahve falında denizin içinde yengeç görmek sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, işlerinin açılacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine delalet eder.

Kahve falında yengeç kesmek malına mal, parasına da para ekleyeceğine, ömrünün uzun olacağına inanılır.