Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dekan görmek

Kahve falında dekan görmek çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, kazancın artacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, kazancının daha da artacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına, hayal kırıklığına, çok büyük kısmetler elde edileceğine yorulur.

Kahve falında dekan gördüyseniz:

  • Paylaşımdan kaçınmamanız sizin için en doğru sonuçları doğurabilir.

Kahve falında dekan görmek başında büyük uğursuzlukların ve şanssızlıkların dönüp durduğuna, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dekan olmak hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, ancak daha sonra sorunların aşılacağına inanılır.

Kahve falında dekan yardımcısı görmek azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına, insanlar tarafından tanınan biri olacağına alamet eder.