Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yarasa görmek

Kahve falında yarasa görmek planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına inanılır.

Kahve falında yarasa gördüyseniz:

  • Aşk hayatınıza veya sevgi temalı ilişkilerinize zaman ayırmanın faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında kahverengi yarasa görmek çok büyük sorunlar yaşayacağına, yöneticilik koltuğuna oturacağına delalettir.

Kahve falında fare ve yarasa görmek bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve kendisini başarılı işlerde bulacağına delalettir.

Kahve falında uçan yarasa görmek iş hayatının düzeleceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş yarasa görmek bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, yüzlerinin gülmesini sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yarasa öldürmek yarasını saracağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eve yarasa girdiğini görmek yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine, sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına yorulur.

Kahve falında evde yarasa görmek yönetici olacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına delalettir.

Kahve falında pişmiş yarasa görmek sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına delalet eder.