Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şefimi görmek

Kahve falında şefimi görmek rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, fal sahibinin rahatlığa kavuşacağına, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, başına uğursuz olayların geleceğine, düzeninin bozulacağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, bir sebeple çok kötü günler geçireceğine, huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında şefimi gördüyseniz:

  • Tipik tavırlarınızın dışına çıkarak belli bir konuyu lehinize çevirme fırsatı bulabilirsiniz.

Kahve falında koro şefi olmak girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, endişelerin son bulacağına inanılır.

Kahve falında şeftal görmek büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, duaların kabul olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında şef olmak iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, yakında işlerinin aksayacağına inanılır.

Kahve falında işyerindeki şefini görmek hayır işleri ile uğraşılacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Kahve falında eski şefini görmek güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında şeftale görmek kötü ve canını sıkacak bazı olaylar yaşayacağına, ailesini de mutlu edeceğine delalet eder.

Kahve falında şeftal yemek fal sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine alamet eder.

Kahve falında şef görmek bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına yorulur.