Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yakının ağladığını görmek

Kahve falında yakının ağladığını görmek dertlerin günden güne daha da artacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, mali olarak sıkıntıya düşeceğine, garanti olacak makama oturacağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına işaret eder.

Kahve falında yakının ağladığını gördüyseniz:

  • Bazı konularda istikrarı sağlamak veya dengeyi korumak için ne gerekiyorsa yapmanızda fayda var.

Kahve falında bir yakınına sarılıp ağlamak büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölen bir yakınının ağladığını görmek hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine yorulur.

Kahve falında yakın arkadaşın ağladığını görmek sorunlarının birken beş olacağına, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine ve sosyal hayatta sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında yakın bir arkadaşının ağladığını görmek büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına inanılır.

Kahve falında yakın akrabanın ağladığını görmek yeni işlere girişileceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yakınının ağladığını görmek edilen duaların karşılığını bulacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında en yakın arkadaşının ağladığını görmek ailesi ve sevdiği kişiler ile refah içinde yaşayacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına işarettir.

Kahve falında ölmüş bir yakınının ağladığını görmek bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, zor durumda kalacağına yorulmaktadır.