Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında harçlık görmek

Kahve falında harçlık görmek kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, huzurunun bozulacağına, rahatının kaçacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, malında azalmaya, azap çektiğine, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Kahve falında harçlık gördüyseniz:

  • Yeni veya alışılmadık şeyler deneyebilir, farklı yerleri ziyaret edebilir, ilham veren kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Kahve falında birinden harçlık almak ele geçen fırsatların hayır getireceğine, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine rivayet eder.

Kahve falında harçlık görmek kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına yorulmaktadır.

Kahve falında bayramda harçlık almak manevi huzurdan da nasipleneceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına yorulur.

Kahve falında bayram harçlığı almak fal sahibinin moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, gönül işlerinde üzüntüler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında harçlık vermek uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına delalet eder.

Kahve falında ölmüş birinden harçlık almak darlığa düşeceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına tabir olunur.

Kahve falında bayram harçlığı vermek olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına yorulur.

Kahve falında bayram harçlığı aldığını görmek sorunlu olaylarla karşılaşacağına, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına inanılır.