Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yağlı görmek

Kahve falında yağlı görmek işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, kolaylık elde edeceğine ve halinden memnun olacağına, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, darlanacağına, başarılarının artacağına, işlerinin düzeleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yağlı gördüyseniz:

  • Geçmişte yaşanan olumsuzlukları bir tarafa bırakıp, geleceğe odaklanmalı, ilerlemenizin önünde duran engelleri ortadan kaldırmalı ya da sizi yavaşlatmaya çalışan kişilere karşı durmalısınız.

Kahve falında yağlı yemek yemek arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına inanılır.

Kahve falında tavada kızgın yağ görmek geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kar ve yağmur yağarken görmek iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, garanti olacak bir yer edineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında duvara yağ sürmek sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına inanılır.

Kahve falında ekmek üzerine yağ sürmek karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, saygınlık kazanacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında erimiş yağ görmek işyerine yüklü miktarda para sokacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına delalet eder.

Kahve falında birine yağ sürmek güzel günler görüleceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kızgın yağ içmek oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, büyük üzüntüler olacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine delalet etmektedir.