Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında erkek arkadaşını kel görmek

Kahve falında erkek arkadaşını kel görmek sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, aksi takdirde çaresiz kalacağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, dualarının kabul olacağına, zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, işinde başarılı olacağına tabir olunur.

Kahve falında erkek arkadaşını kel gördüyseniz:

  • İşinizi, sağlığınızı veya mal varlıklarınızı ilgilendiren konularda olayları lehinize çevirebilmenizi sağlayacak fikirler bulabilirsiniz.

Kahve falında erkek arkadaşını kel görmek sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, bu özellikleri yüzünden etrafındaki insanlar tarafından kıskanılacağına ve kötüleneceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına inanılır.

Kahve falında arkadaşı kel görmek ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, makam ve rütbe edineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının kel olduğunu görmek başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, mutlu olmanın yollarını bulacağına yorulur.

Kahve falında bir arkadaşını kel görmek kendisine olan güveninin azalacağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına inanılır.

Kahve falında arkadaşını kel görmek yakında kendisini çok iyi yerlere geleceğine ve sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kel erkek bebek görmek huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına alamet eder.

Kahve falında kel kafalı erkek görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine tabir olunur.

Kahve falında erkeği kel görmek önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, yaşamının yoluna gireceğine alamet eder.