Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vana kapatmak

Kahve falında vana kapatmak dostlarını da iyi seçeceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, hiçbir sorun yaşamayacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine yorulur.

Kahve falında vana kapatmak gördüyseniz:

  • Uzlaşmaya açık olmamanız durumunda tartışmalı ortamlar kaçınılmaz olabilir.

Kahve falında su vanasını kapatmak rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında vana kapatmak eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında su vanası açmak yapılan hataların tekrarlanacağına, parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında su vanası görmek parasına da para ekleyeceğine, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine tabir olunur.

Kahve falında vana gitmek geldiği noktada kalmanın yollarını bulacağına, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına tabir olunur.

Kahve falında vana açmak sağlıklı ve zinde olacağına, ancak bilgisi, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine işarettir.

Kahve falında vana görmek yokluk çekmeyeceğine, konfor içinde yaşayacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine delalettir.

Kahve falında kabın içinde su görmek kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine rivayet eder.