Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında baba evini görmek

Kahve falında baba evini görmek fal sahibinin elinin darlaşacağına, çeşitli avantajlar elde edileceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, insanların afiyet bulacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında baba evini gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışmanızı veya yeni şeyler deneyimlemenizi sağlayabilecek aktivitelere katılabilirsiniz.

Kahve falında baba evinin yandığını görmek çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, böylece kazancın ve özgüvenin artacağına tabir olunur.

Kahve falında baba evine gitmek maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, tükenmez bir rızık elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında babasının evini görmek hem maddi hem de manevi olarak güç kudret sahibi olacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında anne baba evini görmek gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında babanın evini görmek insanların takdirini kazanacağına, sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında baba evine taşınmak çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına, akıl vereceğine alamet eder.

Kahve falında baba evini temizlemek eşi ile problemler yaşayacağına, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında baba evinin satıldığını görmek zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına rivayet eder.