Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kendini öldürdüğünü görmek

Kahve falında kendini öldürdüğünü görmek çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine delalet eder.

Kahve falında kendini öldürdüğünü gördüyseniz:

  • Gelirlerinizi sevdiğiniz konularla kazanmanın yollarına odaklanabilirsiniz.

Kahve falında yaşayan birinin öldüğü haberini almak sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına işarettir.

Kahve falında eski eşin öldüğünü görmek üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, geçim sıkıntısı yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yakın akrabasının öldüğünü görmek ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına yorulur.

Kahve falında canlı insanı öldü görmek içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, büyük emekler vereceğine ve canını dişine katacağına inanılır.

Kahve falında kuzenini öldürmek hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına delalettir.

Kahve falında nişanlısı ölmek onlarla artık hep bir arada olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine ve bu sayede büyük bir zenginliğe kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir bayanı öldürmek zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hindi öldüğünü görmek gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına işarettir.