Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kartı görmek

Kahve falında kartı görmek maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, şifaya kavuşacağına, sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, işlerinin açılıp kazancının artacağına, güvenini sarsacağına işarettir.

Kahve falında kartı gördüyseniz:

  • İleri görüşlü olmanız durumunda her tür rekabet veya mücadele ortamından başarıyla çıkabilirsiniz.

Kahve falında beyaz karda kaymak iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına inanılır.

Kahve falında karda doğum yapmak hayatından çıkaracağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına delalettir.

Kahve falında karda para bulmak sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında karda ayağı kaymak yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına inanılır.

Kahve falında kredi karti kaybetmek kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine tabir olunur.

Kahve falında karda ayakkabısız yürümek maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında karda halı yıkamak işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine delalet eder.

Kahve falında kendi düğün kartını görmek rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, yanlış bir karar verileceğine yorulmaktadır.