Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uzun etek görmek

Kahve falında uzun etek görmek çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kısmetlerinin kapanacağına, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine, amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına inanılır.

Kahve falında uzun etek gördüyseniz:

  • Risk almanız durumunda kendinizi tartışmaların veya istenmedik ortamların ortasında bulabilirsiniz.

Kahve falında kırmızı uzun etek görmek anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına tabir olunur.

Kahve falında uzun kırmızı etek görmek sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında uzun etek aldığını görmek ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, kazançlı bir döneme girileceğine, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine delalet eder.

Kahve falında kırmızı uzun etek giymek işlerinin yarım kalacağına, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine yorulur.

Kahve falında mavi uzun etek giymek işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, sorunların kısa sürede aşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında uzun mavi etek giymek yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, gidilecek yönün belirleneceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil uzun etek giymek düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına inanılır.

Kahve falında uzun etek giymek işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine yorulmaktadır.