Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üzerinde gelinlik görmek

Kahve falında üzerinde gelinlik görmek gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına, döktüğü alın terinin karşılıksız kalmayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına alamet eder.

Kahve falında üzerinde gelinlik gördüyseniz:

  • Yeni tanışacağınız kişlerden kolayca etkilenebilirsiniz.

Kahve falında gelinlik üstü görmek dininden vazgeçmeyeceğine, iç huzurunun yerinde olacağına, kötü günlerin biteceğine rivayet eder.

Kahve falında gelinlik kan görmek işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gelinlik üstünde kan görmek mesleğindeki statüsünün de artacağına, ona mutluluk getireceğine işarettir.

Kahve falında hediye gelinlik almak bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına delalettir.

Kahve falında zorla gelinlik giydiğini görmek dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, itibarını geri kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gelinliğinin kısa olduğunu görmek sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, bunun da fal sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gelinlik ve kırmızı duvak görmek eşler arasına kara kedi gireceğine, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine tabir olunur.

Kahve falında sararmış gelinlik görmek sevindirici olaylar yaşayacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına rivayet etmektedir.