Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üzerimde örümcek görmek

Kahve falında üzerimde örümcek görmek yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, her geçen gün sorunların artacağına, kişinin şansının artacağına, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine, maddi olarak çok rahat edeceğine, hayatını yoluna sokacağına, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, yaptığı hareketlerin aşırılığını fark etmemesi sonucunda ise çevresi ve sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında üzerimde örümcek gördüyseniz:

  • Yani fırsatlan yakalamak sadece sizin kişisel yeteneklerinize kalıyor.

Kahve falında yemekte örümcek görmek işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında örümceğin üzerine geldiğini görmek yaşlılığında da rahat edeceğine, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına işarettir.

Kahve falında yatak odasında örümcek ağı görmek işlerinin günden güne bozulacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında örümcek ve yavrularını görmek dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah örümcek görmek hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına, insanlar arasında yüceleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birkaç tane örümcek görmek hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına, güleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına işaret eder.

Kahve falında örümcek ve yengeç görmek can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına delalet eder.

Kahve falında tavanda örümcek ağları görmek sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına işaret etmektedir.