Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üst üste kaban giymek

Kahve falında üst üste kaban giymek sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, üstünlük elde edeceğine, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına inanılır.

Kahve falında üst üste kaban giymek gördüyseniz:

  • Kişisel gelişim planlarına yer açmalısınız.

Kahve falında üst üste kaban giymek kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında üst üste mont giymek bolluk ve bereket yaşayacağına, hasretlerin biteceğine delalettir.

Kahve falında iki çorap üst üste giymek her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında iki pantolon üst üste giymek hayırlı işler yapacağına, kazançlı bir ortaklığın bozulacağına işaret eder.

Kahve falında iki ayakkabıyı üst üste giymek şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine,  sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında üst üste elbise giymek bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında üst üste ayakkabı giymek çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına tabir olunur.

Kahve falında üst üste kazak giymek adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, yeni çalışmalara girişileceğine işaret etmektedir.